db design to autorskie studio architektury wnętrz, stworzone z czystej pasji do projektowania. Dzięki gruntownemu wykształceniu kierunkowemu i wciąż pogłębianemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają nam klienci.  Kreatywność i wyobraźnia poparte wiedzą techniczną sprawiają że nasze projekty cechuje nie tylko piękny design, ale również funkcjonalność.

Realizujemy projekty wnętrz prywatnych takich jak mieszkania i domy jednorodzinne. Współpracę opieramy na poznaniu indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze realizacje cechuje nowoczesny prosty i funkcjonalny styl. Każde rozwiązanie dokładnie omawiamy z z przyszłym użytkownikiem, by stworzyć wymarzoną przestrzeń skrojoną na miarę. 

oferta

Zakres usług ustalamy indywidualnie na wstępie współpracy. Może on obejmować całość prac, od inwentaryzacji, po nadzór nad wykonaniem projektu, aż do momentu oddania lokalu do użytku lub też tylko wybrany zakres, np.: projekt koncepcyjny, projekt oświetlenia, dobór kolorystyki, stylizacja wnętrza czy projekt funkcjonalny. Wszystkie szczegóły ustalamy na niezobowiązującej rozmowie wstępnej na którą serdecznie zapraszamy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, jednak dla wygody naszą ofertę podzieliliśmy na trzy ogólne zakresy, które można dowolnie modyfikować.

PROJEKT FUNKCJONALNY

Projekt funkcjonalny przedstawiamy w formie zwymiarowanego rzutu z góry oraz prostego modelu 3D obrazującego proponowane rozwiązania przestrzenne. Ustalamy tu rozmieszczenie ścianek działowych, elementów wyposażenia i mebli. Dzięki temu jesteśmy wstanie w 100% dostosować mieszkanie do Państwa potrzeb, maksymalnie wykorzystując każdy cenny metr kwadratowy lokalu. Projekt funkcjonalny tworzymy w ścisłej współpracy z Państwem, nie narzucamy limitów i ograniczeń, nanosimy Państwa uwagi do momentu uzyskania 100% zadowolenia.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Pracę nad projektem koncepcyjnym rozpoczynamy od dopracowania projektu funkcjonalnego, na jego podstawie tworzymy fotorealistyczne wizualizacje każdego pomieszczenia. Jednocześnie tworzymy zestawienie proponowanych materiałów i elementów wyposażenia użytych na wizualizacjach, z podaniem ich cen jednostkowych oraz adresów sklepów. Wizualizacje dopracowujemy i nanosimy poprawki, na podstawie Państwa sugestii. Konsultacje mogą odbywać się osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Ponadto chętnie pomożemy w zakupach i spotkamy się z państwem w wybranych punktach sprzedaży.

PROJEKT WYKONAWCZY

Dopełnieniem projektu koncepcyjnego może być szczegółowy projekt wykonawczy. Pozwala on na bezproblemowe i wierne zrealizowanie wizji projektanta.  Swoim zakresem obejmuje szczegółowe rysunki dla wykonawców

  • inwentaryzacje
  • rysunki funkcjonalne
  • widoki ścian
  • projekt szczegółowy mebli i trwałej zabudowy
  • rysunki instalacyjne
  • zestawienie ilościowe materiałów
 

Dodatkowo możemy zaoferować nadzór autorski, co oznacza, że dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy był równie zachwycający, co wizualizacje. Aby to osiągnąć, spotykamy się z wykonawcami, pomagamy w rozwiązywaniu wątpliwości i problemów na etapie wykonania.